Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Intrebare culori cfg

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Counter-Strike » Cfg Subiectul anterior
Subiectul urmator
Intrebare culori cfg
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
Bindi
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 23/Aug/2008

Trackback Intrebare culori cfg (Dum Mai 22, 2011 6:45 pm) Raspunde cu citat (quote)
care imi spune si mie , cum sa schimb culoarea scrisului cand esti in joc (cs) , deoarece am luat destroy si culoarea scrisului ii un negru urat.
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

Adauga si reclama ta, aici !

Th3 DarXyd3
C.Strike GOD-Admin
C.Strike GOD-Admin

Data inscrierii: 17/Feb/2010

Trackback :? (Dum Mai 22, 2011 7:13 pm) Raspunde cu citat (quote)
da ce ce ai luat destroy ? ai jucat iara cu wall ? rolling on the floor)))))
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
neWGen | Silu
Helper
Helper

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback (Dum Mai 22, 2011 8:24 pm) Raspunde cu citat (quote)
use defaults?
Th3 DarXyd3
C.Strike GOD-Admin
C.Strike GOD-Admin

Trackback (Lun Mai 23, 2011 6:03 am) Raspunde cu citat (quote)
use defaults si cind deschizi cs scrie quit in consola , ar trebuii sa mearga rolling on the floor
sucre
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 15/Noi/2009

Trackback (Lun Mai 23, 2011 3:04 pm) Raspunde cu citat (quote)
Scoateti cfg-ul din cs si pune altu.

asta-i sucre
Bindi
Membru **
Membru **

Trackback (Lun Mai 23, 2011 5:46 pm) Raspunde cu citat (quote)
am sters configu si am scris acolo una alta in consola , da scrisu tot pe negru o ramas , si ma darxy ala cu quit de la cine l ai furat ? acuma cred ca ii la moda pe ciocotis , iti place la oras ?
Th3 DarXyd3
C.Strike GOD-Admin
C.Strike GOD-Admin

Trackback (Mar Mai 24, 2011 6:26 am) Raspunde cu citat (quote)
Ai stas la oras , ar trebuii sa vii si tu sa vezi cum e rolling on the floor
Bindi
Membru **
Membru **

Trackback (Mar Mai 24, 2011 11:22 am) Raspunde cu citat (quote)
mno ma ce sa mai ajuns , pui o intrebare si hop top vin astia de prin ciocotis sa se bage in seama .
sucre
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 15/Noi/2009

Trackback (Mar Mai 24, 2011 11:50 am) Raspunde cu citat (quote)
Bindi a scris:
am sters configu si am scris acolo una alta in consola , da scrisu tot pe negru o ramas , si ma darxy ala cu quit de la cine l ai furat ? acuma cred ca ii la moda pe ciocotis , iti place la oras ?

Nu ai la cfg chat colors? acolo tre sa ajungi si de acolo schimbi culoarea

asta-i sucre
Bindi
Membru **
Membru **

Trackback (Mie Mai 25, 2011 2:45 pm) Raspunde cu citat (quote)
o sa incerc sa vad , ms sucre
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Counter-Strike » Cfg Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: