Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Reclamatie Jetix

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Regulament / Administrativ & Tehnic » Reclamatii Subiectul anterior
Subiectul urmator
Reclamatie Jetix
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
neamtuhd
Membru ***
Membru ***

Data inscrierii: 17/Sep/2009

Trackback Reclamatie Jetix (Joi Apr 14, 2011 7:56 pm) Raspunde cu citat (quote)
name Jetix
data 14/04/11
ora 22:36 ora Romaniei

Bindi killed koko with famas
*** sJ' killed DintiMTB with a headshot from ak47 ***
ADMIN JETix: unban 188.211.29.58
ROATA DE REZERVA BR killed dorin with m4a1
cooLdeviL connected
JETix dropped
JETix has left the game
cooLdeviL is joining the Terroris

vrea sa stiu si eu de ce i-ai dat unban la ip acela , doar intri pe server si scoti banul si iesi , in loc sa te uiti la panoul Codatilor sa vezi daca nu cumva are si demo aceea persoana cu ip acela sau sa intrebi si alti Admini / Helperi .
tin sa te anunt ca acel ip care u l-ai scos este de la un codat la care fiecare saptamana / luna intra pe server si avea aim sau wall

name 2pro4you
ip 188.211.29.58
demo http://www.box.net/shared/r5u2yjcmxp
motiv aim
map de_dust2x2
acest demo a fost facut in luna Martie

name Lovintute mai intra si cu name Vengance
ip- 188.211.29.58
demo http://www.box.net/shared/bifpq393jk
http://www.box.net/shared/y6jt77jq1y
motiv aim / wall
map fy_snow3
date 4.1.2011
time 18:10
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

Viziteaza blogul lui Dan

Adauga si reclama ta, aici !

ecko
Warn 40%
Warn 40%

Data inscrierii: 14/Aug/2007

Trackback (Joi Apr 14, 2011 9:55 pm) Raspunde cu citat (quote)
eu as zice + pentru rem admin !

rolling on the floor))
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
mafia_fan_bum
Membru ***
Membru ***

Data inscrierii: 21/Sep/2007

Trackback (Vin Apr 15, 2011 8:05 am) Raspunde cu citat (quote)
ba ,lasa-l pe prietenu` meu scolar jetix in pace laughing ,te iei de el te iei de toata comunitatea laughing)
naked
PHANTOM's clan
PHANTOM's clan

Data inscrierii: 02/Iun/2009

Trackback (Vin Apr 15, 2011 11:07 am) Raspunde cu citat (quote)
Poate ne spune si Jetix de ce a scos banul de pe ip ala ...
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
catri
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 30/Dec/2008

Trackback (Vin Apr 15, 2011 4:38 pm) Raspunde cu citat (quote)
cata mita ai luat sa scoti banu ala?
si io vreau big grin
sucre
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 15/Noi/2009

Trackback (Vin Apr 15, 2011 6:54 pm) Raspunde cu citat (quote)
Nu zic ca nu ai dreptate neamt dar ceea ce faci tu cu aceasta reclamatie da dovada ca esti un om care nu are pe nimeni nu asa se rezolva aceste probleme bine ca stiu cine sunt dusmanii si cine sunt prietenii pacat ca nu credeam ca o sa vad un helper sa faca reclamatie la alt helper ptr ce crezi ca vrei primii medalii sau ce? si mai zici ca VAsy nu stie sa se comporte sau sa vb uitate la tine ce faci asa faci si cu oamenii care iti sunt alaturi ii vinzi ii sapi.
In primul rand trebuia sa iei legatura cu jetix si sa il intrebi de ce? nu sa vii sa faci reclamatie. Nu asa se rezolva aceste lucruri .poate gresesc eu.ce facem acuma vanam adminii .sincer cred ca ma voi lasa de acest hobby ca aici nu mai ii vb de jok de placere sau de prieteni ci mai degraba de cum sa ne lucram unul pe altu pe la spate.........oameni de nimik

asta-i sucre waiting waiting angry angry
neWGen | JeTiX
Helper
Helper

Data inscrierii: 11/Iun/2008

Trackback (Vin Apr 15, 2011 6:58 pm) Raspunde cu citat (quote)
Deci, neamt nu vreau sa ma repet de 2 ori pentru tine.
Baiatul cu IP ala mi un prieten,sa nu crezi ca de asta am scos banul, citeste pana jos.
El are un frate de 7 ani.Ala joaca cu coduri cateodata cand ii frateso plecat in oras, pana ajunge acasa si il vede.Eu cand merg seara la el si dau sa ma joc cateodata ca ies de la poker,si vad ca ii banat pt frateso ma disper.
Eu acuma l-am scos banul, din motivul asta:
Am intrat pe server, de la el de acasa cu nicku " ; " si am jucat cu un admin pe server.Si daca voi faceti gura mare am sa fiu si eu gura sparta.Am luat BAN de la Bindi de pe IP lui, sa prezinte demo Bindi cu mine codat si eu o sa ii dau ban permanent pe IP ALA.
Faza e ca, eu am luat ban pe server, eu l-am scos.De ce mi-am permis?Pentru ca a fost corect parerea mea.
1.Nu am vrut sa ii fac rau la Bindi ca mi-a dat ban, omul mai greseste.
2.Am scos banul, pt ca eu l-am dat, si daca am intrat atunci pe server el nu avea ban.Ii geva logic.
3.Inca ceva sa fi tu bo$$.A jucat frateso ala mic cu aim sau stiu eu ce.Asta sia notat pe foaie cu ce nume a jucat cs frateso cand il prindea.Nui baga pe gat demourile astea.Singurul a fost ala " pro4you" , nici macar cum l-ai scris tu.

Si ca sa nu ziceti ca mint in legatura cu banul luat pe nedrept am sa pun si o poza!

Baga acuma tot ce ai pe suflet!
Numa bine baietiii.
neamtuhd
Membru ***
Membru ***

Data inscrierii: 17/Sep/2009

Trackback :) (Vin Apr 15, 2011 7:37 pm) Raspunde cu citat (quote)
daca ai luat ban de la Bindi ,puteai sa ii faci reclamatie , chestia asta o rezolvi cu el nu cu mine straight face , si sa trec la subiect cu acel ip , daca u consideri ca este amuzant k eu sa dau ban la codati si u sa le scoti banul pt un amic/coleg/frate etc ,atunci o rezolvi cu Dan problema . Multa bafta happy
sucre
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 15/Noi/2009

Trackback Re: :) (Vin Apr 15, 2011 7:46 pm) Raspunde cu citat (quote)
neamtuhd a scris:
daca ai luat ban de la Bindi ,puteai sa ii faci reclamatie , chestia asta o rezolvi cu el nu cu mine straight face , si sa trec la subiect cu acel ip , daca u consideri ca este amuzant k eu sa dau ban la codati si u sa le scoti banul pt un amic/coleg/frate etc ,atunci o rezolvi cu Dan problema . Multa bafta happy

Putea sa faca reclamatie dar nu a facut si stii de ce? ptr ca gandeste si ptr ca bindi ii prieten si nu dusman ii mica/mare diferenta daca nu stii oricum acum chiar ca lumea din ziua de azi o ia razna comunisti ne-am nascut comunisti murim

asta-i sucre at wits' end
neWGen | JeTiX
Helper
Helper

Data inscrierii: 11/Iun/2008

Trackback Re: :) (Vin Apr 15, 2011 7:54 pm) Raspunde cu citat (quote)
neamtuhd a scris:

CE NU AI INTELES MA ? MA SI DISPER AICI MA!
POI DACA EL IMI DA BAN, si eram la el pe calculator cu ACEL IP. AVEA BAN ?
NU AVEA!!! Si nu l-am scos eu!!!
DACA IAU BAN EU, NU TI SE PARE NORMAL SA IL SCOT PENTRU CA NUS ASA DE PETARDA SA MA JOC CU COD!nu petarda?
De ce sai fac reclamatie la Bindi ?Eu is baietas , diferenta dintre noi doi.Nu am ajuns sa sufar de la un joc.Si omul mai greseste ... ce sa fac?Nu vreau sa ii se scoata la Bindi nimic.Daca vroiam eram aici langa postul tau bo$$!
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Regulament / Administrativ & Tehnic » Reclamatii Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan