Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Tzaranii capsunari !?

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Educatie si Societate » Societate Subiectul anterior
Subiectul urmator
Tzaranii capsunari !?
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
CALINUSH
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trackback Tzaranii capsunari !? (Dum Aug 23, 2009 10:14 pm) Raspunde cu citat (quote)
Numa la mine in cartier ii plin de tzaranii capsunari care fac party-uri si DUMINICA ( de exemplu la ora la care postez acuma !?? ) ; urla pe geam ca ce *** are el ; dimineata tre` sa ascult piesa de la masina lui cand da cu spatele si bineinteles alarma dezactivandu-se, dar stai ca nu m-a auzit nimeni, mai odata PIC PIC !!! ( dorm cu balconu deschis - II CALD !!! ) .
Mnezo de ciobani !!! crying crying crying
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

gazduire Web Profesionala

Adauga si reclama ta, aici !

UnycuM-RED ANGEL
Incepator
Incepator

Data inscrierii: 21/Iul/2009

Trackback (Lun Aug 24, 2009 11:55 am) Raspunde cu citat (quote)
pt ca meriti
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
ecko
Warn 40%
Warn 40%

Data inscrierii: 14/Aug/2007

Trackback (Lun Aug 24, 2009 12:16 pm) Raspunde cu citat (quote)
bine ba, asta e realitatea happy
si eu am un vecin ce facea asa in spatele blocului in masina dadea muzica la maxim dimineata pe la 9 10 si ma trezea si ieseam pe geam si injuram el nu auzea dar auzea masa si de atunci nu mai asculta muzica tare dimineata o_O
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
Dan
Administrator
Administrator

Data inscrierii: 11/Aug/2007

Trackback (Lun Aug 24, 2009 12:42 pm) Raspunde cu citat (quote)
Comportamanet caracteristic romanilor. Asta e ... Nici nu stiu de fapt ce cautam noi in Uniunea Europeana ?!?! Intr-un stat civilizat, exista niste legi pentru asa ceva, legi care se respecta, daca nu se respecta exista niste amenzi care-ti taie realmente cheful de a mai conturba linistea publica, si exista niste institutii ale statului care aplica ferm aceste legi, nu ca in Romania unde Politia are replici de genul: "Prinde hotul si adu-l la Politie, si-atunci il amendam..."

Romania, tara de rahat, cetateni de rahat ...
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
RHINO
Membru
Membru

Data inscrierii: 13/Aug/2007

Trackback (Lun Aug 24, 2009 1:33 pm) Raspunde cu citat (quote)
Ciobanii is peste tot in lumea asta , nu doar in ROMANIA , insa in ROMANIA sunt cei mai multi din pacate :( ..Un exemplu concret : vinerea trecuta m-am dus sa dau pentru permis la sala , si am ajuns la ora 6:50 acolo ca sa prind loc bun , toate bune si frumoase pana apar acesti "cetateni turmentati " ! Adica noi stam acolo 2 ore la rand si vine 2 oameni si se baga fix la usa , fara rusine ..alti din spate le iau exemplu si se imping toti care sa intre primul , la care un domn din spate , nervos de cele intamplate merge si il ia pe ala din fata care sa bagat primu la bataie (KO) !

Astazi cand m-am dus din nou la permis (deoarece vineri nu am dat sala ca nu aveam dosarul la mine , nu intram in polemica ) ma duc astazi pe la ora 7:30 am ajuns acolo , pai bai domnule ce rand , ce respect fata de doamnele cu copii mici in carucior , te-au calcat in picioare pur si simplu , nu aveai loc unde sa te misti , sau sa iti misti pozitia corpului .. NIMICA ..nici daca sar fi dat paine pe gratis nu era asa mare impingire ..si injuraturi , dumnezei pffff , ROMANIA the land of choice , CICA !!!

A si am uitat sa zic lucrul esential , ce mai mare nesimtire a fost din partea unui batran de vreo 50 - 60 de ani , eram in fata lui si cum se impigeau din spate din fata din lateral nu te puteai misca, insa individul ma cauta la buzunarele din spate , in spate aveam 100 RON in bani de 5ron pentru a platii taxa de examinare , si ma ia la buzunare batranul , eu nu mi-am dat seama , crezand ca se inping astia din spate , au o mana jos ma atinge pe fund cum se imping , nici prin cap nu mi-a trecut ca batranul ma cauta la buzunar , si simt ceva la spate mai ciudata si cand pun mana , bosorugul imi desfacuse capsa de la blugi , vroiand sa-mi bage mana in buzunar , Nu am inceput sa-l injur pentru ca era om invarsta , dar de nervi iam zis cateva de dulce , si pretinde ca el nu a facut nimica , insa cineva il vazuse ...Asta este ROMANIA , te ia de unde nu te astepti ..
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
ecko
Warn 40%
Warn 40%

Data inscrierii: 14/Aug/2007

Trackback (Lun Aug 24, 2009 3:23 pm) Raspunde cu citat (quote)
io il bateam ahahah hotu e tot hot nu conteaza varsta ... ii dai pe gura :*
naked
PHANTOM's clan
PHANTOM's clan

Data inscrierii: 02/Iun/2009

Trackback (Lun Aug 24, 2009 3:35 pm) Raspunde cu citat (quote)
Ma si io-s batran da nu te caut la buzunare ... ca te mai mangai pe buci asta poate happy da oricum ii ardeam vreo 2 .. de era nevinovat ghinionu lui desi ma indoiesc sa il prinzi cu mana in buzunar la tine si sa pretinda ca is pantalonii lui tongue
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
CALINUSH
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trackback (Lun Aug 24, 2009 5:35 pm) Raspunde cu citat (quote)
UnycuM-RED ANGEL a scris:
pt ca meriti

Bine ca vine la mine politia cand toata lumea ii treaza, pfai ce de handicapati crying
POLITIA doarme noapte, cand tre` sa vegheze ; Sau le place muzica noaptea la astia de la mine din cartie :-o !?!!?
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
RHINO
Membru
Membru

Data inscrierii: 13/Aug/2007

Trackback (Mar Aug 25, 2009 6:18 am) Raspunde cu citat (quote)
naked a scris:
Ma si io-s batran da nu te caut la buzunare ... ca te mai mangai pe buci asta poate happy da oricum ii ardeam vreo 2 .. de era nevinovat ghinionu lui desi ma indoiesc sa il prinzi cu mana in buzunar la tine si sa pretinda ca is pantalonii lui tongue

Chiar asa inca nu am ajuns sa lovesc un mos pentru chestia asta un pic de respect , eventul de era ceva pustan de asta ii plesneam una ...laughing , oricum si de vroiam sa ii plesnesc una , dejaba fac karate de 1 an , ca nu aveam locul necesar , era prea mic ^^ rolling on the floor , ORICUM ASTA II ROMANIA
neWGen | Silu
Helper
Helper

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback (Mar Aug 25, 2009 8:43 pm) Raspunde cu citat (quote)
Fi atent aici exemplu smug

MaDDog
Incepator
Incepator

Data inscrierii: 26/Sep/2009

Trackback (Sam Sep 26, 2009 12:30 pm) Raspunde cu citat (quote)
tzarani capsunarii:)))
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Educatie si Societate » Societate Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan