Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Top Ten DJ's

Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Muzica » Clasamente / Top Subiectul anterior
Subiectul urmator
Top Ten DJ's
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
mihay_y
Membru ***
Membru ***

Data inscrierii: 01/Iul/2008

Trackback Top Ten DJ's (Sam Aug 16, 2008 7:55 am) Raspunde cu citat (quote)
1 TIESTO
2 ARMIN VAN BUUREN
3 PAUL VAN DYK
4 ATB
5 CARL COX
6 SASHA
7 FERRY CORSTEN
8 DEEP DISH
9 DAVID GUETTA
10 JOHN DIGWEED
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

gazduire Web Profesionala

Adauga si reclama ta, aici !

Dan
Administrator
Administrator

Data inscrierii: 11/Aug/2007

Trackback (Mar Sep 16, 2008 6:59 am) Raspunde cu citat (quote)
applause pt top ...
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
neWGen | Silu
Helper
Helper

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback (Mar Sep 16, 2008 10:11 am) Raspunde cu citat (quote)
am crezut k buuren ii pe 1 si tiesto pe 2 big grin
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
raven
Membru *
Membru *

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback MDa (Mar Sep 16, 2008 11:27 am) Raspunde cu citat (quote)
nush de unde ai topul da si Sven Vath tre sa fie in el..
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
down
Membru ***
Membru ***

Data inscrierii: 20/Mar/2008

Trackback (Joi Sep 18, 2008 9:31 pm) Raspunde cu citat (quote)
atb dj :O ... da :-? sven vath intr-adevar cum zice si raven... luciano...ricardo ...robbie rivera...
is o gramada...
btw, ascultati emil lasaria happy
tiesto e expirat.
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
mihay_y
Membru ***
Membru ***

Trackback Re: MDa (Lun Oct 13, 2008 12:34 pm) Raspunde cu citat (quote)
raven a scris:
nush de unde ai topul da si Sven Vath tre sa fie in el..

de pe un site de muzik happy

si ... down, pot fi o gramada, daca nu is in Top Ten ... happy statzi linistitzi ca nu ii topu' facut din capu' meu happy
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
down
Membru ***
Membru ***

Trackback (Lun Oct 13, 2008 1:16 pm) Raspunde cu citat (quote)
da mi-am dat seama k nu-i facut de tine...da mi se pare aiurea..happy
NateDogg(onyx)
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 14/Aug/2007

Trackback (Vin Apr 03, 2009 9:21 am) Raspunde cu citat (quote)
down a scris:
atb dj :O ... da :-? sven vath intr-adevar cum zice si raven... luciano...ricardo ...robbie rivera...
is o gramada...
btw, ascultati emil lasaria happy
tiesto e expirat.

rolling on the floor irish rolling on the floor ahahahahaha . Tu auzi ce scoti pe gura aia ? , tu vezi ce scri cu mana aia ? rolling on the floor , Emil lasaria nui nici macar jegu de sub unghia lu Tiesto de la picioru stang deget mic maiiii tata baiiii d'oh , Ai ziso si pe asta rolling on the floor Auzi laughing emil lasaria ? rolling on the floor DJ ? rolling on the floor Bine ca nu zici Santana e fratele lu copilu minune mai whew!

Edit: mai uita-te si u la data in care a fost ultimul post ( cum zice si CALINUSH ) ... si mai ushurel cu "iconitele emotive" ;) numa' bine. @mihay_y
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
CALINUSH
Moderator
Moderator

Data inscrierii: 29/Aug/2007

Trackback (Vin Apr 03, 2009 9:49 am) Raspunde cu citat (quote)
Ma se mai schimba treburile, uita-te la data postarii Lun Oct 13, 2008 4:16 pm .
d'oh
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
NateDogg(onyx)
Membru **
Membru **

Trackback (Vin Apr 03, 2009 11:30 am) Raspunde cu citat (quote)
Bai cela @mihay_y ... etc , ma mai lasi ? laughing dc oare sunt puse emoticonsurile alea ? . Sa fie topic din 1900 toamna , daca eu vreau sa scriu la el ce are ? , il reinprospatez big grin
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
mihay_y
Membru ***
Membru ***

Trackback (Vin Apr 03, 2009 11:53 am) Raspunde cu citat (quote)
NateDogg(onyx) a scris:
Bai cela @mihay_y ... etc , ma mai lasi ? laughing dc oare sunt puse emoticonsurile alea ? . Sa fie topic din 1900 toamna , daca eu vreau sa scriu la el ce are ? , il reinprospatez big grin

sunt puse sa fie folosite cu simtz ... nu sa dai in lambada cu ele, BAI CELA . Daca ai vrut sa il reiMprospatez trebuia sa pui u un top din data de 03.04.2009 ;)

si app sus intre Home si Contact scrie ceva ... click cu incredere. h. - Nu abuzati de smile-uri si de functia PM (Private Message).
Ii fi u vechi p'aici da mna ... mai reimprospateaza-te si u, nu numai topicurile. Pace !
down
Membru ***
Membru ***

Trackback (Vin Apr 03, 2009 2:22 pm) Raspunde cu citat (quote)
BA natedogg, tu mai elegant nu stii sa postezi?din punctule meu de vedere, tiesto e un ratat, ok? in primul rand ca nu ma omor dupa stilul lui...care ti-e problema ma?esti cumva vreun critic in muzica si nu stiam?sau poate vreun manelist de-ala super cOOL care a auzit doar de tiesto si se da rotund.
NateDogg(onyx)
Membru **
Membru **

Trackback (Vin Apr 03, 2009 3:27 pm) Raspunde cu citat (quote)
rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor , Iote ca pot mai voi astia jmekeri ! bastanilor astia cu functi pe forum , care habar nu au de multe , da au habar sa modifice mai tot timpu topicuri dupa capu lor at wits' end . Nu vreau sa ma cert cu voi astia doi de sus , da nu vreau nici sa va mai vad !!! , de auzit as vrea eu sa va aud la o mica intalnire cu adnimi sa veniti si voi mai jmekerilor , sa-mi spuneti pa fatza ce p**** m*** voastre va trebe . angry angry deja va intreceti bai asilor . Is satul de fitzosi astia de pe forum

michael
mihay_y
Membru ***
Membru ***

Trackback (Vin Apr 03, 2009 3:35 pm) Raspunde cu citat (quote)
Vezi ca deocamdata eu si down nu ne-am luat de mama, tata si alte neamuri d'ale tale ... asa ca m-ai civilizat ... ca banuiesc ca esti destul de mare, da sincer nu se vede.

Topic closed ... ca prea se tureaza unii si aici nu ii topic pt scandal. thread_closed
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Muzica » Clasamente / Top Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan