Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Reclamatii / Decizii admini

Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Campionat/Cupa Counter-Strike PHANTOM's » Campionat 2vs2 Subiectul anterior
Subiectul urmator
Reclamatii / Decizii admini
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
Pr3P
C.Strike GOD-Admin
C.Strike GOD-Admin

Data inscrierii: 13/Aug/2007

Trackback (Mar Mar 17, 2009 11:06 pm) Raspunde cu citat (quote)
UnycuM-SuSa a scris:
Doresc o parere a lui Lej, Pr3p sau Dan, despre cum sta situatia, iar daca si ei considera ca dupa regulament voi ati castigat, atunci ati castigat si meciul si noi ne retragem (cel putin eu).

Eu nu prea m-am implicat , insa din ce am citit , cel mai corect ar fi sa rejucati .
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Numarul ICQ                                                          Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

Adauga si reclama ta, aici !

neWGen | simplu
Helper
Helper

Data inscrierii: 11/Aug/2008

Trackback (Mie Mar 18, 2009 12:54 am) Raspunde cu citat (quote)
am vaz meciu pe hltv si pot sa spun ca susa a fost dezavantajat, ca nu a fost anuntzat de reinceperea meciului. desi nu mi-ai cerut parerea susa eram singuru spectator pe hltv si am vaz tot meciu big grin

oricum is de aceasi parere cu ceilaltzi si anume ca: rejucarea meciului ar fi cea mai intzeleapta alegere din partea ambelor echipe
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
PbT - Adriano
Banned user !
Banned user !

Data inscrierii: 10/Ian/2008

Trackback (Mie Mar 18, 2009 6:36 am) Raspunde cu citat (quote)
eu zic de la scoru de 5 la 5 sa jucam...cu 5000 bani ... daca va convine....

Reply Jetix , Susa , Ciupanezu
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
neWGen | JeTiX
Helper
Helper

Data inscrierii: 11/Iun/2008

Trackback (Mie Mar 18, 2009 12:48 pm) Raspunde cu citat (quote)
Adi eu zic ca e mai bine de la 0 - 0 . Daca tot il rejucam sa rejucam de la capat . Bafta ! ( daca v-a hotarati cu ADi altcumva jucam orcum ! )
ecko
Warn 40%
Warn 40%

Data inscrierii: 14/Aug/2007

Trackback (Mie Mar 18, 2009 1:38 pm) Raspunde cu citat (quote)
PbT - Adriano a scris:
eu zic de la scoru de 5 la 5 sa jucam...cu 5000 bani ... daca va convine....

Reply Jetix , Susa , Ciupanezu

0 - 0 happy
CiupaneZu
Membru **
Membru **

Data inscrierii: 10/Apr/2008

Trackback (Mie Mar 18, 2009 4:11 pm) Raspunde cu citat (quote)
de la 0-0 tonguerolling on the floor sa vedem ce zice suzi
SuSa
Membru *****
Membru *****

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback (Mie Mar 18, 2009 5:18 pm) Raspunde cu citat (quote)
Is de acord sa-l rejucam.
@ Jetix: Cand ziceam ca va conraziceti singuri in regulament ai sarit in sus si te-ai batut cu pumnii ca nu il stiu eu citi sa inteleg. Acuma ai dovada in fata.
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
PbT - Adriano
Banned user !
Banned user !

Data inscrierii: 10/Ian/2008

Trackback (Mie Mar 18, 2009 7:28 pm) Raspunde cu citat (quote)
Susa data viitoare organizeaza tu sa vezi nervi si toate cele ce se fac ... Pana data viitoare lasati o zi si o ora cand sa jucam...si vom vedea daca suntem de acord cu ora si data ...
CiupaneZu
Membru **
Membru **

Trackback (Joi Mar 19, 2009 10:41 am) Raspunde cu citat (quote)
Azi de la ora 19 sau 20.daca nu Sambata.
neWGen | JeTiX
Helper
Helper

Data inscrierii: 11/Iun/2008

Trackback (Joi Mar 19, 2009 12:08 pm) Raspunde cu citat (quote)
Eu nu pot juca saptamana asta , nici in weekend ! Saptamana viitoare alegeti o zi , si Luni .. !
CiupaneZu
Membru **
Membru **

Trackback (Joi Mar 19, 2009 1:37 pm) Raspunde cu citat (quote)
mno poi luni de la 7 sau 8 seara.
SuSa
Membru *****
Membru *****

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback (Joi Mar 19, 2009 1:55 pm) Raspunde cu citat (quote)
Asa mai merge.

@ Adriano: Stiu ca e bataie multa de cap, multe probleme, dar cand ii spun un lucru din bunatate se bate cu pumnii in piept si imi zice ca nu stiu eu citi ca sa inteleg, in loc sa verifice si sa se lamureasca.
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
CiupaneZu
Membru **
Membru **

Trackback (Joi Mar 19, 2009 8:43 pm) Raspunde cu citat (quote)
da tot nai raspuns poti luni sau nu ?!~x(
CiupaneZu
Membru **
Membru **

Trackback (Joi Mar 26, 2009 9:45 am) Raspunde cu citat (quote)
no man sio refacut ala calculatoru, cand mai dam tura aia :-??
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> Campionat/Cupa Counter-Strike PHANTOM's » Campionat 2vs2 Ora este GMT
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4
Pagina 4 din 4

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan