Pagina de start a forumului www.phantoms.ro
HomeRegulamentContactUltimele discutiiTopLink ExchangeTagsLinksFAQMembriGrupuriInregistrareAutentificare

Intrebari legate de joc

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> 18 Wheels of Steel Series » 18 WoS Pedal to the Metal Subiectul anterior
Subiectul urmator
Intrebari legate de joc
Autor Trimite si altora acest subiect  »                                                        Bookmark and Share   
Div
Helper
Helper

Data inscrierii: 12/Oct/2007

Trackback Intrebari legate de joc (Joi Dec 20, 2007 6:28 pm) Raspunde cu citat (quote)
La aceasta sectiune veti pune intrebarile si nelamuririle despre jocul 18 WoS Pedal to the Metal ...
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
AdBot
Robotelul cu reclame

Ce este AdBot ?

Suplimente nutritive

Adauga si reclama ta, aici !

ICANE
Incepator
Incepator

Data inscrierii: 04/Ian/2008

Trackback (Vin Ian 04, 2008 8:27 pm) Raspunde cu citat (quote)
Mie imi da o eroare de la prism3d si am reinstalat jocu si tot continua sami dea eroarea....nush ce sa mai fac
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
Div
Helper
Helper

Data inscrierii: 12/Oct/2007

Trackback (Vin Ian 04, 2008 8:28 pm) Raspunde cu citat (quote)
Ai tiruri , vagoane Europne in mod ??? daca Da atunci pune doar cateva happy
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat                                                           Bookmark and Share   
ICANE
Incepator
Incepator

Trackback (Vin Ian 04, 2008 8:33 pm) Raspunde cu citat (quote)
Am avut...le-am sters...tot imi dadea erori....am reinstalat jocu....tot imi dadea erori
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger                                                           Bookmark and Share   
SuSa
Membru *****
Membru *****

Data inscrierii: 15/Aug/2007

Trackback (Sam Ian 05, 2008 9:09 am) Raspunde cu citat (quote)
Pune exact eroarea care ti-o da.
Trackback Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului                                                           Bookmark and Share   
ICANE
Incepator
Incepator

Trackback (Sam Ian 05, 2008 9:59 am) Raspunde cu citat (quote)
Gata am rezolvat...m-am lasat de pedal to the metal...acu joc numa haulin
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:    
Adauga si tu un mesaj.    Pagina de start a forumului www.phantoms.ro -> 18 Wheels of Steel Series » 18 WoS Pedal to the Metal Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la: 
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
Up

Partener RO2.ro / Promovat de Blogul lui Dan